Kapat
Reklam Alanı
Mobil 2 0

108MP Kameralı Xiaomi Mi CC9 Pro’dan Yeni Görseller

Yılın en savlı telefonlarından biri olarak gösterilen Xiaomi Mi CC9 Pro’nun üzerinde sır perdesi yarın kalkacak. Bugüne kadar sızdırılan render manzaraları ve Çinli şirketin paylaştığı birkaç detay sayesinde, cihaz hakkında az çok malumat sahibi olduk. 

Yeni telefonu etrafındaki heyecanı diri tutmak isteyen Xiaomi, arkada bıraktığımız hafta sonu boyunca Mi CC9 Pro’nun özelliklerini doğrulayan bir küme tanıtım görseli paylaştı. 

Laf konusu imgelerde, cihazın kavisli kenarlara sahip bir ekran dizaynına sahip olacağı görülüyor. LED ışık, NFC, Hi-Res Audio ve ekrana gömülü parmak izi sensörü ile gelen Xiaomi Mi CC9 Pro, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 730G yonga setindenalıyor; lakin telefonunun rakiplerinden sıyrılmasını sağlayacak şey, kamera özellikleri olacak.

Beşli kamera kurulumuyla gelen Xiaomi Mi CC9 Pro, Optik Imaj Sabitleme (OIS) teknolojisi ile desteklenen 108MP çözünürlüğünde bir ana kameraya sahip. En üstteki kamera, 10x hibrit zoom yapabilen 5 megapiksel bir sensöre sahip. Onun acilen aşağısında 12 megapiksel portre kamera bulunuyor. 108 megapiksellik ana kamera üçüncü sırada taraf alırken, onu 20MP çözünürlüğündeki ultra geniş açılı lens takip ediyor. 2 megapiksel makro lens ise en altta bulunuyor.

Ön tarafta 32 megapiksellik bir selfie kamerası ile gelen Xiaomi Mi CC9 Pro, 30W süratli şarj desteğine sahip 5.260mAh pahasında bir bataryadan besleniyor. En az iki geçişli renk seçeneğine sahip olması beklenen akıllı telefon, Çinli şirketin yarın düzenleneceği aktiflikte tanıtılacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir