İnternetten Para Kazanma

Zombirio – Yatırımsız Kazanç

Oyunun amacı nedir?

Oyuna başladığınızda en düşük seviye olan VECTOR silahı size verilir. Oyunda biri ( Skylines ) güvenli bölge olmak üzere toplamda 32 şehir bulunmaktadır.Güvenli bölge hariç diğer şehirler zombi istilasına uğraşmış durumdadır.

Şehirlerde,şehirden kaçan veya zombiye dönüşen insanların geride bıraktıkları riolar bulunmaktadır.

Oyunda amaç bu şehirlere girip rio toplamak ve bu rioları ayın son günü sisteme göndererek sistemin aylık kazancından pay almaktır.

Kaç rio kaç TL eder?

Rio nun TL karşılığı yoktur. Rio nun değeri içerisinde bulunan ayın kazancına ve sisteme gönderilen rio miktarına bağlı olarak değişmektedir.

Örnek : İçerisinde bulunan ayın kazancı 35000 TL olsun ve o ayın son günü sisteme 100000 rio gönderildi. Bu durumda bir rio nun TL karşılığı 35000/100000 = 0,35 TL olacaktır. Bu orana göre 5000 rio gönderen birisi 0,35X5000 = 1750 TL edecektir.

Eğer sponsor yüzdesi 100% ise 1750 TL kazanç sağlayacaktır. Eğer sponsor 60% olursa 1750*0.60 = 1050 TL kazanç sağlayacaktır.

Eğer sponsor yüzdesi 0% ise sisteme gönderilen riolar boşa gider ve kazanç sağlayamaz.

Sponsor ziyareti nedir?

Siteki reklamlara sponsor denilmektedir. Günlük 12 saatte bir sponsor ziyareti yapabilirsiniz.Bu süre zarfı dışında ard arda tıklama yapanlar cezalandırılır.

Örnek hesaplama Günlük yaptığınız sponsor ziyaretlerinden bir tanesi sistem tarafından sayılır örneğin ay 30 gün ise 100/30 = 3.33 günlük 3.33% artar eğer hergün düzenli sponsor ziyareti yaparsanız ve sistem sayarsa ay sonu bu değer 100% olur en son sayılan sponsor ziyaretinizi sohbette isminize tıklayınca açılan profil sayfasından bakabilirsiniz.

Ödemeyi nasıl alabilirim ?

Ödemeyi almak için ödeme alacağınız ayın 1’i ile 21’i arasında ödeme talebinde bulunmanız gerekiyor. Ödeme talep ettikten sonra ödeme bilgileriniz doğruysa ödemeniz Ayın 25 – 30’u arasında hesabınıza yatırılır. Ödeme bilgilerinizi değiştirmek için sağ üst menüden “Profilim” bölümünden ödeme bilgilerinizi girmeniz gerekiyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

HellorDTV

Merhaba, Ben HellorDTV. Genel'de yatırımsız kazanç ile ilgili makalaler paylaşıyorum. Ayrıcı Web Tasarım ve Mobil Uygulama geliştirme ile uğraşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün