Mobil

87 TL Değeri Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 iOS Uygulama

Apple'ın pratik mağazası App Store, içerisinde barındırdığı binlerce çeşit tatbik ile Apple ekosisteminin şekillenmesine ve kullanıcıların gereksinimlerinin karşılanmasına imkan tanıyor.

Haftalık indirimler gerçekleştiren ve velev birtakım tatbikleri kısa süreliğine tamamen fiyatsız hâle getiren App Store'un bu fırsatları, Apple kullanıcıları tarafından sıkı sıkıya takip ediliyor. Kısa müddetliğine fiyatsız olan 6 adet uygulamayı bu metnimizde sizler için derledik.

6. Filterious Photo Filters

Sıradan fiyatı: 11 TL

Markette en çok indirilen fotoğraf pratiklerinde nokta alan filtrelere herkes sahip. Kendinize bir fark yaratmak istiyorsanız birbirinden şık filtrelere sahip olan bu tatbik ile fotoğraflarınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz.

5. Remote KeyPad NumPad Keyboard

Alışılagelmiş fiyatı: 17 TL

Bir macOS cihaza sahip olmanız durumunda hayatınızı kurtarabilecek bu tatbik, macOS cihazınıza sanal bir nümerik klavye getiriyor. Sayısal süreçleri çok daha kolay bir formda gerçekleştirmenize imkan tanıyan nümerik klavye ile hesaplama işlerinizi sıradandan daha kısa vadede halledebilirsiniz.

4. Remote Drive & File Browser

Sıradan fiyatı: 28 TL

iPhone'unuza eşlik edecek bir macOS cihazınız olması durumunda kullanabileceğiniz bu tatbik, iPhone'unuzu adeta bir USB belleğe çeviriyor. Kablosuz bir depolama ünitesi olarak kullanabileceğiniz iPhone'unuz ile macOS cihazınız arasında çok süratli ve kolay bir halde data aktarımı gerçekleştirebiliyorsunuz.

3. Grid Wallpaper

Sıradan fiyatı: 11 TL

iOS işletim sisteminizin ana ekranında bulunan pratiklerin her birisi için farklı bir renk atayabilmenize imkan tanıyan bu pratik ile dilediğiniz renk kombinasyonuna sahip bir duvar kağıdı oluşturabiliyorsunuz. Monoton duvar kağıtlarından sıkılan kullanıcılar için birebir.

2. Tahrir App – Text on image

Alışılagelmiş fiyatı: 17 TL

Fotoğrafların üzerine dilediğiniz halde yazı yazabileceğiniz Tahrir App, bir bilgisayara erişiminiz olmadığı ve işinizin acil olduğu durumlarda hayatınızı kurtarıyor. Yalın arayüzüyle çokça profesyonellik gerektirmeyen işleri bu pratik sayesinde mobil cihazınızdan süratlice hâlledebilirsiniz.

1. QuickClip | Clipboard Manager

Alışılagelmiş fiyatı: 6 TL

Kopyaladığınız şey çok değerliydi ve yanlışlıkla diğer bir şeyi kopyaladınız. Değerli veriniz külliyen kayboldu. Bu uygulamayı kullanan kimseler bu türlü bir sorun yaşamaktan kurtuluyorlar. QuickClip ile kopyaladığınız her bir olguyu kolay kolay panoya kaydedebiliyor ve dilediğiniz hengam yeniden buradan bahsi geçen verinize erişim sağlayabiliyorsunuz.

Apple'ın iOS ve iPadOS işletim sistemleri için kısa müddetliğine fiyatsız olan 6 adet işlevsel uygulamayı bu metnimizde sizlere aktardık. Apple'ın tatbik mağazası App Store'da gerçekleşen fırsatlardan anında haberdar olmak için bizleri takipte kalın ve pratiğimizi indirmeyi unutmayın.

Etiketler
Daha Fazla Göster

HellorDTV

Merhaba, Ben HellorDTV. Genel'de yatırımsız kazanç ile ilgili makalaler paylaşıyorum. Ayrıcı Web Tasarım ve Mobil Uygulama geliştirme ile uğraşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün