Oyun Haberleri

Age of Empires 4, Yepyeni Özelliklerle Gelecek

Age of Empires 4'ün gerisindeki geliştiriciler, yeni oyuncuların ilgisini çekmek için farklı prosedürler deniyorlar. Oyunun yaratıcı yönetmeni Adam Isgreen'e nazaran, yeni oyuncuları oyuna bağlamak için analitik tabanlı eğitimler ve Arka of War (savaş sanatı) biçimi vazifeler de dahil olmak üzere “tonlarca şeyden” yararlanıyorlar.

Xbox'ın X019 etkinliğinde Isgreen'e AoE4'ün yeni oyunculara neler vadettiği ve onlara ulaşmak için ne üzere planları olduğu soruldu. Direktör, şimdi çok ziyade şey açıklayamayacağını ancak daha evvel hiçbir Age of Empires oyununda görülmemiş yenilikler üzerinde çalıştıklarını, velev değişimin tanınan strateji serisi dışında gayrı hiçbir oyunda yapılamayacak kadar değerli olduğunu açıkladı.

Isgreen, analitik tabanlı eğitim sunmak için ellerinde bulunan hesaplama gücünü ve oyuncuların Age of Empires 4'ü nasıl oynadıklarını görebilecekleri her türlü şeyden yararlanacaklarını söylüyor. Böylelikle yeni oyuncular neleri yanlışsız yapıp, neleri kaçırdıklarını çok daha rahat görecek ve oyunda daha derin bir deneyim yaşayacak.

Geliştirici ayrıyeten, oyuncuların oyunu öğrenmelerine ve gerçek devirli strateji becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanan ve yeni çıkan Age of Empires 2: Definitive Edition'la birlikte sunulan Arka of War görevlerinden de bahsetti.

Arka of War, oyuncuların kimi senaryoları kullanarak zorlu durumların üstesinden gelmeyi öğrenebileceği (oyunun başında rakip tarafından atağa uğramak gibi) bir özellik olacak. Tüm bunların yanı sıra Age of Empires 4'te medeniyetlerin birbirinden birçok cepheden farklı olduğunu ve Arka of War'da hepsi için münferit senaryolar olacağını da ekledi.

Age of Empires 4'ün çıkış tarihi ne yazık ki şimdi açıklanmadı. Lakin hengam içinde heyecan yaratan yeni oyun için daha ziyadesinin açıklanacağından eminiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

HellorDTV

Merhaba, Ben HellorDTV. Genel'de yatırımsız kazanç ile ilgili makalaler paylaşıyorum. Ayrıcı Web Tasarım ve Mobil Uygulama geliştirme ile uğraşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün