Sinema

Amacı Olmayan Grup (AOG) Film – Teaser

Kurulduğu 2013 yılından bu yana yüz binlerce insanın dâhil olup adeta bir aileye dönüştürdüğü Facebook öbeği AOG'un hikâyesi, bildiğiniz üzere yakın devirde beyaz perdeye taşınıyor. Çakallarla Dans serisinden de tanıdığımız prodüksiyon şirketi Sugarworkz tarafından yapılan sinemanın çekimleri 29 Eylül'de tamamlanmış ve sinemanın kurgu çalışmaları başlamıştı.

Merakla beklenen Gayesi Olmayan Küme sinemasından bugün bir teaser geldi. Grubun kuruluş hikâyesini senaryo hâline getiren Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’nin kaleminden çıkan AOG sineması, yayınlanan teaser'a bakılırsa nispeten sefalı bir sinema olmuş. Gelin bugün yayınlanan teaser'a ve detaylara yakından bakalım.

Gayesi Olmayan Küme (AOG) filminin teaser'ı:

Bir köy mektebinin tadilatını yapmak için toplumsal medya üzerinden kişileri harekete geçirmek isteyen bir küme gencin yaşadıklarını anlatacak sinemada, Hedefi Olmayan Grup'u güldürünün baskın olduğu bir lisanla izleyeceğiz. Oyuncular dışında Hedefi Olmayan Küme üyelerinin de rol aldığı prodüksiyonun teaser'ını yukarıdan izleyebilirsiniz. Başkaca gerçek küme üyelerinin otopark sahnesinde mahal aldığını da belirtelim.

Sarp Bozkurt, Ali Barkın, Müfit Can Saçıntı, Ceyhun Yılmaz, Didem Balçın, Derya Şensoy, Hande Katipoğlu üzere isimlerin rol aldığı bu imalatın 2020'nin birinci çeyreğinde vizyonda olacağını belirtelim. Sinema ve yayınlanan teaser hakkındaki görüşlerinizi icmaller kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

HellorDTV

Merhaba, Ben HellorDTV. Genel'de yatırımsız kazanç ile ilgili makalaler paylaşıyorum. Ayrıcı Web Tasarım ve Mobil Uygulama geliştirme ile uğraşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün