Oyun Haberleri

Bir YouTuber Fortnite Kreatif’te Gerçek Bir Oyun Tasarladı

Fortnite Kreatif, battle royale modundan farklı olarak oyuna bambaşka bir deneyim getirdi. Epic Games, tanınan oyununda amacın büsbütün dışında yaratıcı bir topluluk oluşturdu. Oyuncular bu güne kadar kuvvetli parkurlar, bulmaca çözmeye odaklı mini oyunlar, ortam savaşları yahut göz alıcı dizaynlar yaptılar.

Bir YouTuber, moda şimdiye kadar ne kadar sığ bakıldığını ispatlayan bir çalışmayla önümüze çıktı. Mustard Plays, Fortnite'ın Kreatif Modunda uzun vadeli bir çalışmanın sonucu olarak 6 haritalı, gerçek bir oyun ortaya çıkardı. The Fourth Dimension (Dördüncü Boyut) adlı oyun; hikayesi, bulmacaları, düşmanları, boss savaşı ve saklı bir seviyeyle komple bir oyun deneyimi sunuyor.

Mustard Plays birebir hengamda Fortnite'ın yaratıcı direktörü Donald Mustard'ın kardeşi ve oyunu 4 kişilik TeamCre8 ile birlikte tasarladı. Aşağıdaki tanıtım medyasında, kodu 1500-2565-8566 olan haritadan imgeler sergileniyor. YouTuber, The Fourth Dimension'ın oyuncular için 6-10 saatlik bir deneyim sunacağını belirtiyor.

Oyun, buzulların eridiği, 12 Mayıs 3254 tarihinde geçiyor. Hikaye gezegeni kurtarmak için inşa edilmiş ısıya dayanıklı bir ağ hakkında ve tıpkı devirde kişilerin birden fazla yerküreden yok oluyor. Oyuncular ekibin kurduğu 6 farklı yerkürede keşif yapabilir, bulmacaları çözebilir, platform yeteneklerini sergileyebilir ve savaşabilirler. Mustard Plays, oyunda sıkışanlar için 1 saatlik oynanış görüntüsü da paylaştı.

İşte Fortnite Kreatif'te yapılan oyun: The Fourth Dimension

Etiketler
Daha Fazla Göster

HellorDTV

Merhaba, Ben HellorDTV. Genel'de yatırımsız kazanç ile ilgili makalaler paylaşıyorum. Ayrıcı Web Tasarım ve Mobil Uygulama geliştirme ile uğraşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün