Oyun Haberleri

Bir YouTuber, Pokemon Sword and Shield’ı Magikarp’la Bitirdi

Pokemon Sword ve Shield'da oyuncuların yakalayabildikleri bol ölçüde yeni ve güçlü Pokemon var, ancak her oyuncu onlarla ilgilenmiyor. YouTuber PokeTips, oyunda bir deney yapmaya karar vererek, yalnızca Magikarp kullandığı savaşta ana hikayenin en güçlü rakibi olan son boss Leon'a karşı meydan okudu.

Yararsız bir pokemon olarak görülmesine rağmen Magikarp, oldukça güçlü olan Hydro Pump saldırısını öğrenebiliyor. Ama Hydro Pump güçlü bir hamle olmasına karşın en kavi savaşlarda hayatta kalmak için ehliyetli değil. YouTuber, paylaştığı görüntü boyunca Leon ile yaptığı maçta çeşitli yaklaşımlar denedi.

Öncelikle Magikarp'ı 100 seviyeye çıkardı ve eşyasız olarak, yalnızca vuruş puanları yükselecek ve hususî taarruzlar yapabilecek halde eğitti. Hedefi, Magikarp'ı elektrik tabanlı saldırılara dayanacak kadar sağlam ve rakiplerini tek vuruşta bitirecek kadar güçlü yapmaktı. Magikarp, bu planla birkaç canavarı geçti lakin sonuç başarısız oldu.

PokeTips daha sonraki birkaç denemede, gelişmemiş Pokémon'ların savunmasını güçlendirmeye yardımcı olan Eviolite üzere eşyalar kullandı. Magikarp biraz güçlense de yeniden de başaramadı. Nihayetinde Pokemon'u tek bir hareketle sonlandırırken hususî saldırısını artıran Special X ile şahsi saldırısı artan Magikarp muvaffakiyete ulaştı.

Bu taktik her devir işe yaramıyor ve mahsusen Hydro Pump %80 isabet talihine sahip olduğu için işiniz biraz da bahta bağlı. Yeniden de Magikarp, ahir rakibin pokemonlarını tek başına yenmeyi başarıyor.

Magikarp vs. Leon

Daha Fazla Göster

HellorDTV

Merhaba, Ben HellorDTV. Genel'de yatırımsız kazanç ile ilgili makalaler paylaşıyorum. Ayrıcı Web Tasarım ve Mobil Uygulama geliştirme ile uğraşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün