Reklam Alanı
Oyun Haberleri 32 0

Cyberpunk 2077’nin Sistem Gereksinimleri

E3 2019 etkinlikleri kapsamında tanıtımı meydana getirilen Cyberpunk 2077’nin sistem ihtiyaçları, oyuncuların çoğunlukla kullandıkları sistem ihtiyaçlarını kontrol eden bir platformda ortaya çıktı. Ortaya çıkan gereksinimlere bakılırsa oyunu minimum ayarlarda oynamak için bile fazlasıyla güçlü bir bilgisayar gerekiyor.
Cyberpunk 2077, Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenen E3 2019 etkinlikleri kapsamında tantıldı ve oyunla ilgili küçük bir de demo gösterildi. Zaten merakla beklenen oyunla alakalı yapılan açıklamalar da oyunseverlerin oyuna olan ilgisini iyiden iyiye artırdı.

Oyunla alakalı açıklanmayan detaylar oyuncular tarafından merakla beklenirken, ‘Can You RUN It’ ismiyle bilinen ve oyuncuların istedikleri bir oyunu bilgisayarlarına kurmadan önce sistem ihtiyaçlarını kontrol edebilecekleri bir platformda, oyunun en az sistem ihtiyaçları ortaya çıktı. Ortaya çıkan sistem gereksinimlerine gore, oyunu en az ayarlarda oynayabilmek için bile oldukca güçlü bir bilgisayara haiz olmanız gerekiyor.

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri : 

  • Intel i7-8700K işlemci (3.7 GHz işlemci frekans hızı)
  • 16 GB RAM
  • NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti (11 GB, 352 bit)
  • Windows 10 işletim sistemi

Elbette ortaya çıkan bu bilgiler şimdilik fazlasıyla sınırlı durumda ve resmi kanallar tarafından onaylanmadı. Oyunseverlerin, Cyberpunk 2077’nin işletim sistemlerini tam olarak öğrenmeleri için geliştirici ekip tarafından yapılacak resmi açıklamaları beklemesi gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir