Teknoloji Haberleri

DJI Osmo Mobile 3 Tanıtıldı

DJI, akıllı telefon gimbal teknolojisi konusundaki ilerlemesini Osmo Mobile 3 ile devam ettirmiş durumda. Eser evvelki modeline kıyasla daha ucuz ve daha seyahat dostu. Büsbütün yeni katlanabilir tasarımı ve kilitleme mekanizması ile daha az mahal kaplayabiliyor. Ek olarak, yeni Quick Roll denetimi sayesinde çok daha rahat kullanılabiliyor. Telefonu çıkarmadan portre ve avuç içi moda geçebilmesi kullanıcıları epey şad edecek.

Hafifliğini sürdüren eser 15 saatlik çekim gerçekleştirilmesine imkan sağlıyor. Yine tasarlanan haliyle de elektronik dengeleyicinin şarj ve ses portlarına ulaşmak artık daha rahat. Bu sayede eseri şarj etmek ve harici mikrofon kullanmak dert olmaktan çıkıyor.

Bu yenilikler haricinde Osmo Mobile 3, Osmo Mobile 2 birebir özelliklere sahip. Joystick ile hareket ve haber, spor, hızlandırılmış çekim, ağır çekim modları seçimi, yakınlaştırma, oryantasyonu kilitleme ve kilidini açma, selfie görünümü için dönüş yerli yanında duruyor. ActiveTrack modu ise tek tıklama ile etkin hale geliyor ve nesneyi kadrajın merkezinde tutarak takip ediyor.

Eserin standart versiyonu evvelki modelden 10 dolar daha ucuz ve 119 dolar fiyat etiketi taşıyor. Buna ek olarak, Osmo Grip Tripod ve taşıma çantası sunulan combo versiyonu ise 139 dolar.

Daha Fazla Göster

HellorDTV

Merhaba, Ben HellorDTV. Genel'de yatırımsız kazanç ile ilgili makalaler paylaşıyorum. Ayrıcı Web Tasarım ve Mobil Uygulama geliştirme ile uğraşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün