İnternetten Para Kazanma

Enlik – Kedi Besle Para Kazan.

Aşağıdaki logo’ya tıkla kayıt ol.

Oyun Nasıl Oynanır ?

Oyuna başladığınızda size beslemeniz için kedi verir. Kedinin canı ilk başta 5000 Dakikadır. Kediye besin verirseniz kedinin canı azalmaz ve sevgi puanı kazanırsınız. Kazandığınız sevgi puanlarını dönüştürerek puan elde edeceksiniz. kediyi beslemek için 4 saatiniz var. Eğer 4 saat sonunda kediyi beslemezseniz, kedinin canı azalmaya başlar. Elde ettiğiniz puanları withdraw bölümüne yollayarak sıralamaya girersiniz. Sıralamada ne kadar fazla puanınız varsa ödül havuzundan o kadar çok para kazanmaya hak kazanırsınız.

Kedi Ölürse Ne Olur ?

Kedi ölürse o ana kadar kazandığınız puanlarınız ve withdraw bölümüne gönderdiğiniz puanlar silinir. Fakat kedinizin öleceğini anladığınız zaman marketten yem satın alırsanız, yemler kediniz ölse dahi silinmez. Dolayısıyla puanlarınız boşa gitmemiş olur. Kedinizi tekrar dirilterek tekrardan oyuna devam edebilirsiniz.

Sistemin Çalışma Mantığı Nedir ?

Kediyi belirlenen süre içinde besle ( 4 Saat ). Marketten yeni besinler satın al ve Kediyi besleyerek sevgi puanı kazan. Kazandığın sevgi puanlarını puana dönüştür. Sistem reklamlardan ve marka değerinden gelir elde etmektedir. Reklamlardan daha fazla gelir elde etmemiz için reklamlara özen gösterin. Böylece ödül havuzu artacak ve kazancınız da artacaktır. Sistem reklamlardan elde ettiği geliri oyuncular arasında pay edecektir.

Ödümeyi Nasıl Alabilirim ?

Ödemeyi almak için ödeme alacağınız ayın 1’i ila 20’si arasında ödeme talebinde bulunmanız gerekiyor. Ödeme talep ettikten sonra ödeme bilgileriniz doğruysa ödemeniz Ayın 21 – 30’u arasında hesabınıza yatırılır. Ödeme bilgilerinizi güncellemek için üst menüden ” Settings ” bölümünden ödeme bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Ödeme kanallarımız: Banka Eft-Havale, Papara, Bitcoin, Ripple, İninal ( İninal Bankalar Bölümündedir.)

Çoklu Üyelik Hakkında

Sitemiz üzerinde bir üyenin birden fazla üyelik açması yasaktır. Çoklu üyelikleri ip adresinize göre tespit ediyoruz. Eğer aynı ip üzerinden birden fazla üyelik işlem yapmışsa üyeler çoklu üyelik gerekçesiyle sistem tarafından yasaklanıyor. Lütfen tek internet bağlantısı üstünden tek üyelikle oynayın. Eğer ip adresiniz bir üyeyle bir kere çakışmışsa işlem yapılmaz ama aynı üyeyle birden fazla ip adresinin çakışması durumunda iki üyelik de yasaklanır. Not: Bir hesabı birden fazla cihazda oynamanız sorun yaratmaz. Yani bir tane üyeliğiniz var onu cep telefonunuzdan ve aynı zamanda bilgisayarınızdan oynamanız yasaklama sebebi değildir. Not: VPN, Proxy vb. uygulamalar kullanmak kesinlikle yasaktır. Tespiti halinde kullanıcı ödeme alamayacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

HellorDTV

Merhaba, Ben HellorDTV. Genel'de yatırımsız kazanç ile ilgili makalaler paylaşıyorum. Ayrıcı Web Tasarım ve Mobil Uygulama geliştirme ile uğraşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün