Mobil Uygulama

Huawei P30 Lite kullanıcılarının güvenliği artırıldı

Huawei P30 Lite EMUI 9.1.0.248 güncellemesi için sayılan günlerin sonuna gelindi. Eylül ayının güvenlik yapılandırılmalarına sahip olan yeni yazılım, P30 Lite kullanıcılarına yeterli verim sağlıyor mu?

Huawei P30 Lite EMUI 9.1.0.248 güncellemesi neler sunuyor?

Ülkemizde de satışa sunulan Huawei P30 Lite, kullanıcıları damla çentik yapısı ile karşılıyor. 6.15 inç büyüklüğünde olan ve IPS tabanlı bir ekran kullanan cihaz, Full HD desteği de sağlıyor.

Fiziksel parmak okuyucu ve yüz tanıma sistemlerini bünyesinde barındıran akıllı telefon, 4 GB RAM / 128 GB ROM + microSD kart desteği ile de gayet yeterli bir altyapı ile donatıldığını gösteriyor.

EMUI 9.1.0.248 güncellemesi vasıtasıyla güvenlik teknolojisinde bir üst kademeye atlayan P30 Lite, sistemsel istikrarlılık konusunda da değişti. Geliştiriciler, ara sıra yaşanan parmak izi sorunları ile saniyelik gecikmelerin ortadan kaldırıldığını ifade etti.

Performans artışı konusunda yüzde 20’lik bir ek katkı sağlayan EMUI 9.1, dosya sistemine getirilen dosya sıkıştırma özelliği sayesinde kullanımı hızlandırıyor. Oyun deneyimini ve şarj tüketimini dengeleyen yazılımın boyutu bölgeden bölgeye değişiyor.

İlgili versiyona ulaşmak için şu yolu izlemeniz yeterli: Ayarlar > Sistem > Yazılım güncelleme > Güncellemeleri denetle.

Etiketler
Daha Fazla Göster

HellorDTV

Merhaba, Ben HellorDTV. Genel'de yatırımsız kazanç ile ilgili makalaler paylaşıyorum. Ayrıcı Web Tasarım ve Mobil Uygulama geliştirme ile uğraşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün