Kapat
Reklam Alanı
CodeCanyon 50 0

JobSeeker – İş Arama PHP Script

JobSeeker duyarlı bir iş arama PHP Script. Gerçekten çekici olan hoş ve çekici bir ön arayüze sahip. Ayrıca arka uç, profesyonel bir komut dosyası için gereken birçok harika özelliğe sahiptir. Hemen hemen her türlü görev, herhangi bir tür veya programlama dili bilgisine sahip olmadan yönetici paneli kullanılarak yapılabilir.

Bu iş arama betiği Careerjet API’sine göre hazırlanmıştır. Böylece tüm aramalar careerjet web sitesinde yapılacak. Careerjet web sitesinde, birçok kategoriye sahip işlerde milyonlarca insan var. Bu nedenle, senaryonuzu satın alırsanız, iş ilanı veya işveren yönetimi vb. Hakkında hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Senaryomuzu kullanmanız yeterlidir ve ziyaretçileriniz istedikleri işleri anında arayabileceklerdir.

Careerjet’in ortaklık özelliğini dahil ettik. Böylece ziyaretçileriniz bu betiği kullanarak arama yaparlarsa, Careerjet web sitesinden bağlı kuruluş kurallarına göre komisyon alacaksınız. Arka uçta, ortaklık kimliğinizi girme kontrolünü alacaksınız.

Bu CMS prosedür php kullanılarak ve herhangi bir çerçeve olmadan inşa edilmiştir. Bu nedenle geliştiriciler tarafından kolayca özelleştirilebilir.

Bu CMS betiği PHP dilinin PDO özelliği kullanılarak hazırlanmıştır. Bu nedenle, burada hiçbir SQL enjeksiyonu ve XSS saldırısı mümkün değildir ve web siteniz güvenli olacaktır. Ayrıca tüm sayfalarda yönetici düzeyinde güvenlik ve geçersiz sayfa URL gönderme kontrolü yapıldı.

 

Demo

Download

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir