Kapat
Reklam Alanı
Sinema 4 0

Marvel’ın Yeni Filmi The Eternals’ın Setinde Bomba Bulundu

Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) dördüncü aşamasında izleyeceğimiz sinemalardan bir tanesi olan The Eternals, şok bir haberle gündeme geldi. Başrollerinde Angelina Jolie (Thena) ve Richard Madden’ın (Ikaris) olduğu sinemanın setinde, patlamamış bir bomba bulundu. İhbarın akabinde hadise alanına gelen polis ekipleri, sette bulunan herkesi tahliye etti. 

Mevzuyla ilgili İngiliz The Sun gazetesine konuşan bir set çalışanı, “Çok şiddetli bir hadiseydi. Bomba onlarca yıl dokunulmamış üzere görünüyordu; ama istemeden dokunulması büyük bir facia neden olabilirdi” sözlerini kullandı.

Güvenlik güçleri, bombanın nereden çıktığı hakkında şimdi bir açıklamada bulunmadı; fakat The Eternarls’ın çekildiği mahal olan Kanarya Adaları, İkinci Yerküre Savaşı sırasında Naziler tarafından askeri üs olarak kullanıldı. 

Oyuncu takımında Jolie ve Madden’ın yanı sıra Salma Hayek ve Game of Thrones’un Jon Snow’u Kit Harrington’ın da olduğu The Eternals, Celestial isimli kozmik varlıklar tarafından yaratılan harika güçlü ve ölümsüz bir ırkı temel alıyor.

Direktör koltuğunda Chloe Zhao’nun oturduğu sinema, Matthew ve Ryan Firpo ikilisi tarafından kaleme alındı. Yapımcılığını Marvel Studios’un Lideri Kevin Feige’ın üstlendiği sinema, 6 Kasım 2020 tarihinde vizyona girecek. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir