Reklam Alanı
Oyun Haberleri 33 0

Rainbow Six Quarantine duyuruldu!

Ubisoft, üç oyunculu taktiksel co-op birinci şahıs nişancı oyunu Rainbow Six Quarantine’i resmi olarak duyurdu.

Ubisoft, üç oyunculu taktiksel co-op birinci şahıs nişancı oyunu Rainbow Six Quarantine’i PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyurdu. 2020’nin başlarında çıkacak.

Rainbow Six Quarantine duyuruldu!

Rainbow Six Quarantine serinin malum taktiksel aksiyonunu alarak tamamen yeni bir co-op campaign oyununa adapte ediyor. Mutasyona uğramış yabancı parazit insanlığa bulaşmaya başladı. Her şey için çok geç olmadan ölümcül tehdidi durdurmak Rainbow ekibinin operatörlerine bağlı.
Ubisoft Montreal ve For Honor, Ghost Recon ve daha biroldukça oyunda çalışmış geliştiriciden oluşan yeni bir ekip tarafınca yaratılan Rainbow Six Quarantine kaotik, yoğun ve öngörülemeyen co-op PvE deneyimi sunmayı hedefliyor.
Oyuncular diğer iki takım arkadaşıyla birlik olarak insanlığın geleceğini kurtarmak için ülke çapında karantina bölgelerine operasyonlar düzenleyecek. Teaser fragmanı ve oynanış detaylarına yukarıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.

Peki ya siz yeni Rainbow Six oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı ihmal etmeyin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir