Kapat
Reklam Alanı
Oyun Haberleri 5 0

Rick & Morty’li Death Stranding Reklamı Yayınlandı

Hideo Kojima, bugüne kadar Death Stranding'i tanıtmak için Guillermo Del Toro, Norman Reedus ve Mads Mikkelsen üzere isimleri oyunda kullandı. Heyecanla beklenen Death Stranding'in 8 Kasım tarihli lansmanı adım adım yaklaşırken geliştirici, Rick & Morty'li yeni bir reklamla geri döndü.

Death Stranding'in yeni resmi reklamı, Adult Swim'in resmi Facebook sahifesinde yayınlandı. Reklamda Rick ve Morty, oyun içi karakter olarak mahal alıyor. Neler olup bittiği hakkındaki baş karışıklıklarını tabir eden ikili oyunu keşfetmeye çalışıyor. Sonra Rick, bebeğin bir çeşit güçlendirme yahut yükseltme olup olmadığını merak etmeye başlıyor ve sonrasında BB-Pod'daki bebeği yemeye karar veriyorlar.

Birtakım takipçiler Rick'in Death Stranding'in ikonik bebeğini yeme konusundaki ısrarının, bu yıl çıkan VR oyunu Trover Saves the Universe'e referans olabileceğini belirtti. Oyunda Trover bebekleri güçlendirme olarak kullanıyor. Death Stranding'in reklamı aslında oyunun hikayesine de ışık tutuyor. Rick ve Morty, kırılmış bir topluluğu tekrar birleştirme ve etraflarında yüzen hayaletleri durdurma sorumluluğunu aldıklarını belirtiyor.

Hideo Kojima'nın yeni oyunu 8 Kasım'da birinci olarak PlayStation 4 platformuna gelecek. Geçtiğimiz hafta Kojima Productions'tan PC oyuncularını sevindirecek haber geldi ve Death Stranding'in PC platformuna da geleceği resmi olarak açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir