Mobil

Samsung, Birden Çok Yeni Galaxy A Modeli Üzerinde Çalışıyor

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 2019 yılında “Galaxy A” serisini baştan aşağı yeniledi. Bu kapsamda hem yeni modellerde hem de mevcut modellerin gelişmiş halleriyle tüketicilerin önüne çıkan Samsung, 2020 yılında da Galaxy A serisiyle ilgili çalışmalarını sürdürecekmiş üzere görünüyor. Zira ortaya çıkan yeni malumatlar, Samsung'un Galaxy A11, Galaxy A31 ve Galaxy A41 modelleri üzerinde çalıştığını gösteriyor.

Ortaya çıkan raporlar, Samsung'un üzerinde çalıştığı yeni telefon modellerinin depolama meydanlarıyla ilgili de değerli detaylara yan veriyor. Bu raporların ne kadar sahih olduğu konusunda şu an için bir şey söylemek çok güç fakat şayet Samsung, raporlardaki yan alan malumatlar doğrultusunda Galaxy A serisine yeni üyeler eklerse, seriye olan ilgiyi önemli meal yükseltebilir üzere görünüyor.

Samsung'un üzerinde çalıştığı Galaxy A serisinin yeni üyeleriyle ilgili neredeyse hiçbir malumata sahip değiliz. Ama yeni modellerle ilgili model kodları ortaya çıkmış durumda. Edinilen haberlere nazaran Samsung'un yeni telefonları “SM-A115X”, “SM-A315X” ve “SM-A415X” olarak kodlanıyor. Argümanlara göreyse Samsung'un Galaxy A serisindeki yeni modelleri, depolama yeri konusunda önemli bir değişim geçirecek.

Samsung'un önümüzdeki yıl piyasaya süreceği Galaxy A serisinin üyeleri, temelde 64 GB depolama yerine sahip olacaklar. Ayrıyeten bu telefon modellerinde 128 GB'lik versiyonlar da bulunacak. Lakin elbette bu husustaki son lafı, Güney Koreli teknoloji devi söyleyecek. 64GB depolama sahası, orta ve üst segment için yüksek olmasa da Galaxy A11 üzere giriş seviye modeller için yüksek olduğu söylenebilir.

Ortaya çıkan sair raporlarsa, Samsung'un yalnızca Galaxy A11, Galaxy A31 ve Galaxy A41'le yetinmeyeceğini ortaya koyuyor. Raporlarda nokta alan haberlere nazaran Samsung, Galaxy A51, Galaxy A71 ve Galaxy A81 isimli modeller üzerinde de çalışıyor. Lakin burada dikkat edilmesi gereken husus, Galaxy A81'in, “Galaxy Note10 Lite” ismiyle de piyasaya sürülme ihtimalinin bulunuyor olması.

Samsung'un yeni modeller üzerinde çalıştığı su götürmez bir gerçek. Ama şu an için, yaklaşmakta olan telefonlarla ilgili resmi bir malumata ne yazık ki sahip değiliz. Söylentilere nazaran Samsung, yeni telefon modelleri için 2020 yılında çok beklemeyecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

HellorDTV

Merhaba, Ben HellorDTV. Genel'de yatırımsız kazanç ile ilgili makalaler paylaşıyorum. Ayrıcı Web Tasarım ve Mobil Uygulama geliştirme ile uğraşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün