Kapat
Reklam Alanı
Mobil 4 0

Samsung Galaxy Fold, 2 Saniyede Tükendi

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold, akıllı telefonlarda yeni bir çağın kapılarını açacak bir telefon olarak lanse edilmişti ama telefona dair tefsirlerin pek de olumlu olduğunu söylemek mümkün değil. Olağan bununla birlikte kişilerin telefonla ilgili merakının da külliyen bittiği söylenemez.

Bu katlanabilir akıllı telefon, Çin’de satışa çıktı ve görünüşe nazaran nispeten âlâ de bir satış başarısı elde etti. Samsung yaptığı açıklamada, birinci stoklarının dakikalar içerisinde satıldığını söylerken üçüncü parti satıcı Jingdong ise ellerindeki stokların yalnızca iki saniyede tükendiğini açıkladı.

Samsung Galaxy Fold'un satış rakamları:

Şu an için Samsung’un Çin’de ne kadar Galaxy Fold’u satışa çıkardığı bilinmiyor lakin 20 bin telefon olduğu tarafında söylentiler bulunuyor. Natürel bu telefonun Samsung Galaxy S ve Note telefonlara kıyasla daha pahalı olması da nispeten daha az telefonun satışa çıkarılmasında etken ama yeniden de bu kadar süratli satılması şaşırtıcı.

Telefonu alan kullanıcıların, Galaxy Fold’dan şad kalıp kalmayacakları külliyen gayrı bir metnin konusu olsa da bu satışların şirket için güzel haber olduğunu da söylemek gerekiyor. Samsung’un Galaxy Fold 2’yi 2020 yılında satışa çıkaracağı düşünülüyor. Bakalım şirket, 2. talihini nasıl kıymetlendirecek?

Peki siz katlanabilir akıllı telefonlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu telefonlar muvaffakiyete ulaşır ve akıllı telefon pazarındaki tasarımları kökünden değiştirebilir mi? Bu telefonlar, ortalama akıllı telefon kullanıcılarının tercih ettiği ana akım telefonlar hâline gelebilir mi? Fikirlerinizi ve niyetlerinizi icmaller kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir