Reklam Alanı
Mobil Uygulama 12 0

Samsung Internet tarayıcısı artık daha yetenekli!

Samsung’un akıllı telefonlarına yüklü olarak gelen Samsung Internet tarayıcısı için yayınlanan güncellemelere bir yenisi daha eklendi. Bu kapsamda otomatik medya oynatma ve fotoğraf indirme üzere çeşitli fonksiyonlarda değişikliğe gidildi.

Google Play Store üzerinden güncellenebilen tarayıcı artık görüntüler için otomatik oynatmayı iptal etmenize müsaade veriyor. Artık “Bu sahifedeki tüm fotoğrafları kaydet” seçeneğini kullandığınızda indirme sürecini durdurabiliyorsunuz.

Samsung Internet tarayıcısı güncellendi!

Bu seçeneğin bir web sitesindeki rastgele bir görsele basılı tuttuğunuzda ortaya çıktığını belirtmek isteriz. Beta sürümünde yani test sürecinde GIF’lerin otomatik olarak oynatılması engelleniyordu, fakat final sürümünde bunu göremiyoruz.

Yararlı özellikler kısmına QR kod okuyucunun eklendiği internet tarayıcısı tıpkı devirde kendi içerisinde bir bildirim başkanına sahip. Böylelikle tarayıcı tabanlı tüm bildirimleri bu kısımdan kolaylıkla görüntüleyebiliyorsunuz.

9.4.00.45 sürüm numarasını taşıyan Samsung Internet tarayıcısını Google Play Store üzerinden yükleyebilirsiniz. Buna ek olarak Galaxy Apps üzerinden güncellenebilen tarayıcı yalnızca Samsung’un akıllı telefonlarında çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir