Oyun Haberleri

Silkroad Online Mobile – Android ve iOS indir

Silkroad Online ile ilk tanışmamız 1 Ekim 2005 tarihinde olmuştu. O devir tanınan olan Knight Online ve piyasaya çıkalı şimdi bir yıl bile dolmayan Metin2’ye alternatif, şık bir oyun olarak görülmüştü. Oyunun yapımcısı Joymax, oyuncuları dinleyen ve süratli gelişen bir firma olunca da Silkroad kısa vadede doruğa hakikat yürüdü.

Bugüne kadar sayısız konuta giren, sevgilileri ayıran, mektebi kırmamıza neden olan Silkroad, yekunda 250 milyondan ziyade oyuncuya sahipti. Velev birinci çıktığı periyot tanınan olmasa da, oyunun tepe noktasında sayısı binleri bulan Silkroad Private Server ile bu sayının 400 milyona yaklaştığı bile sav ediliyor.

Yıllardır bilgisayarlarımızı kasıp kavuran oyun, artık mobil cihazlarımızdan da oynanabilir hale geldi. Joymax ile anlaşan U1Game, Silkroad Mobil oyununu hem Android hem de iOS platformlarına getirdi. Şayet siz de efsane oyunu yine oynamak isterseniz sizin için uygun bir alternatif olabilir.

Silkroad Online Mobile (Android – iOS):

U1Game, Joymax ile yaptığı ittifak ile Silkroad Online Mobile'ı resmileştirdi. Istekli 3000 oyuncuyla, Türkiye ve Mısır’da gerçekleşen örtük beta testleri aşamasından sonra oyun piyasaya çıktı. Bazıları oyunu çok severken, bazıları de her mobil oyunda olduğu üzere Silkroad Online Mobile içerisinde de paket alımı olduğu için kızgındı.

Oyunun bilgisayar versiyonu ile arasında biraz fark var. Geliştirici firma U1Game de yaptığı açıklamalarda PC versiyonunun tam oturmasının bile yıllar sürdüğünü belirtti. Yeni bir oyun olduğu için çok sık değişik cürümlerle müsabakanız mümkün. Ayrıyeten PC versiyonunda paket alımı mümkündü. Gelgelelim şu an oynayan oyunculara nazaran p2w durumu biraz ziyade.

Bilgisayar versiyonundan farklı olarak oyunda sadece üç karakter bulunuyor. Bicheon, Heuksal ve Pacheon isimli ana karakterlerden birini seçerek oyuna başlayabiliyorsunuz. İsterseniz karakterinizi otomatik olarak bırakabilir, isterseniz kendiniz de yönetebilirsiniz. Karar büsbütün size kalmış.

Oyunda süratli kasılmak için en uygun prosedür aslında “Grind”. Bilmeyenler için canavar kesmek diyebiliriz. Bunu yaparken de bol bol pot ve sağlam eşyalara sahip olmanız gerekiyor. Bu nedenle oyundaki paranızı güzel kullanmalısınız. Süratli para kasmak içinse dilerseniz oyun içi etkinliklere katılabilirsiniz. Ya da gerçek para vererek paket satın alabilirsiniz.

Silkroad Online Mobile indir (Android – iOS):  

Silkroad Online Mobile APK indir:

Silkroad Online oyuncularının akıllarına kazınan detaylar:

Silkroad o denli bir oyundu ki herkesin en az bir tane unutamadığı anısı oluyor. Tahminen de yıllarımızı verdiğimiz oyunda, beklediğimiz eşyalar, artı basarken çıkan kara dumanların duygusu. İnternet kafeden meskene geç gelince anamızın yüzünün aldığı hal. Hepsinin farklı bir mekanı var. Velev bir çoğumuz birinci evcil hayvanımıza Silkroad Online ile sahip oldu. “Atıl kurt” demeyen yoktur herhalde aramızda.

Olağan yalnızca bunlar değil. Bugün sıradan birine “Taxi nedir?” diye sorsanız ticari araç cevabını alırsınız. Lakin bir SRO’cu için taxi’nin meali çok daha farklıdır. Kimimiz saatlerce bilgisayar başında hiçbir şey yapmadan kasılmayı bekledik. Kimimiz de süratli para kasmak için saatlerini taxi yaparak geçirdi.

Mor rengine olan sevgisi de bir diğerdir Silkroad oynayanların. Hele bir de saatlerce beklemeden çabucak çıkan mor renk bir diğerdir. Bazen arkadaşlarla beklenirdi o mor nokta, bazen de boş ümitlerle. Lakin sağ üstte gözüktüğü anda da bulan şahıstan gayrı mesudu yoktur.

Aslında kimi devir olumlu kimi devir olumsuz fakat bir formda oynayan herkesin hayatına bir biçimde dahil oldu. Yıllarımızı verdiğimiz birinci oyunlardan biri olduğu içindir tahminen bu kadar sevmemiz. Ama her efsane üzere onun da bir sonu vardı ve maatteessüf sona erdi. Lakin tahminen artık tarafını almasa da, Silkroad Online Mobil ile bir nebze olsun maziyi hatırlarız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

HellorDTV

Merhaba, Ben HellorDTV. Genel'de yatırımsız kazanç ile ilgili makalaler paylaşıyorum. Ayrıcı Web Tasarım ve Mobil Uygulama geliştirme ile uğraşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün