Kapat
Reklam Alanı
Web Site Tanıtım 58 0

SM Kalesi – Türkiye’nin En Ucuz Sosyal Medya Paneli

www.SMKalesi.com

SM Kalesi

Sosyal medya kullanan insanların sayısı her geçen gün artış göstermeye başlamıştır. Sosyal medya uygulamalarının en çok kullanılanları Instagram, Twitter ve Facebook’tur. Bu uygulamaların kullanıcı sayısının artmasıyla popüler daha doğrusu fenomen olmak isteyen kullanıcı sayısı da artış göstermiştir. Uygulamaları kullanan kişilerin sayısının artması sonucunda kullanıcıların Instagram takipçi, beğeni, izlenme; Twitter takipçi ve Tiktok beğeni paketlerine olan ilgisi artmıştır. Fakat günümüzde sosyal medya hizmeti sunan birçok web sitesi var ve bunların içerisinde güvenilir olup kullanıcıların kaliteli bir şekilde hizmet sunan firmaların sayısı çok az.

SM Kalesi firması yakın zaman içerisinde kurulmuş, müşterilerine en iyi sosyal medya hizmetini en uygun fiyattan sunmayı amaçlayan bir dijital servistir. SM Kalesi’nden bireysel sosyal medya hesaplarınız için alışveriş yapabileceğiniz gibi, kurumsal hesaplarınız içinde alışveriş yapabilirsiniz. SM Kalesi sayesinde takipçi ve beğeni gibi günümüzde birçok SMM sitesinde bulunan servislerden yararlanabileceğiniz gibi isterseniz firmanın sunmuş olduğu alternatif servislerden de yararlanabilirsiniz.

SM Kalesi firmasından nasıl alışveriş yapabilirim?

SM Kalesi firması kullanıcılarına en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan bir sosyal medya ajansıdır. Eğer hesabınız için alışveriş yapmak isterseniz ilk olarak yapmanız gereken SM Kalesi firmasının web sitesine üye olmaktır. Üye olabilmek için smkalesi.com adresine giriş yapınız; daha sonra sağ üst kısımda bulunan “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak sizden istenilen alanları doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurup, kullanıcı sözleşmesini kabul edip “Kayıt ol” butonuna tıklayınız. Üye olduktan sonra ana sayfada bulunan giriş alanından, giriş bilgileriniz ile giriş yaparak panele erişip, alışveriş yapabilirsiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Bir alışveriş sitesinin müşterilerine alternatif ödeme yöntemleri sunması çok önemlidir. Bu durumu iyi bir şekilde analiz eden SM Kalesi yetkilileri kullanıcılarına alternatif ödeme yöntemleri sunarak müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemişlerdir.
SM Kalesi firmasına üye olduktan sonra ödeme yapabilmek için panelinizin “Bakiye Ekle” sayfasına geliniz. Yüklemek istediğiniz tutarı giriniz. (Firma Minimum bakiye yükleme tutarını 5 TL olarak belirlemiştir) Daha sonra ödeme yapmak istediğiniz yöntemi seçip, ödeme sayfasına git deyiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra yatırmış olduğunuz tutar hesabınıza eklenecektir.

SM Kalesi Hakkında
Türkiye’de sosyal medya kullanan kişilerin sayısının artması sonucu kitle hizmeti (takipçi, beğen vb.) veren ajansların sayısı artış göstermiştir. Fakat bu artış beraberinde kullanıcılarına istediği hizmeti veremeyen kalitesiz ajanslarında sayısının artmasına neden olmuştur. Açılan yeni ajansların içerisinde kullanıcılarına en iyi hizmeti en uygun fiyattan sunan bazı firmalarda yer almaktadır.

SM Kalesi firması 5 Temmuz 2019 tarihinde açılmıştır. Firmanın destek ekibinde çalışan kişiler kitle hizmeti sektöründe tecrübeye sahip olan ve müşteri memnuniyetine çok önem veren kişilerdir. SM Kalesi sayesinde diğer SMM panellere kıyasla çok daha kaliteli olan kitle hizmetlerini çok uygun fiyattan alabiliyorsunuz. Bunu yanı sıra kullanıcılarının yaşayabilecekleri sorunlara karşı 12 saat boyunca aktif destek ekibi ile hizmet veriyorlar.

SM Kalesi güvenilir mi?

Son zamanlarda panellerde yaşanan sorunlardan dolayı, insanlar yeni bir SMM panel gördüklerinde ilk olarak güvenilir olup olmadığını merak ediyorlar. SM Kalesi firması 128 BİT SSL sertifikasına sahip olup bunun yanında ödeme konusunda uzun yıllardır tecrübesi bulunan Shopier firması ile çalışmaktadır. Hızlı ve tamamen güvenli bir şekilde ödeme yaparak istediğiniz kitle hizmeti servisinden faydalanabilirsiniz.

Firmanın sunmuş olduğu servislerin fiyatı neden çok uygun?

SM Kalesi firması kullanıcılarına en iyi hizmeti en uygun fiyattan sunabilmek için çaba göstermektedir. Firma sunduğu kitle hizmetlerini toplu bir şekilde aldığından dolayı kullanıcılarına uygun fiyattan satabiliyor. SM Kalesi, Bireysel olarak alışveriş yapmanın yanı sıra bayilere özel avantajlı paketleri sayesinde her keseye uygun fiyatlar sunmaktadır.

SM Kalesi’nden alışveriş nasıl yapılabilir?

SM Kalesi firmasının sunmuş olduğu uygun fiyatlardan yararlanmak isterseniz ilk olarak smkalesi.com adresine giriş yapmalısınız. Daha sonra sağ üst kısımdaki üye ol butonuna tıklayıp üye olup, giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan bakiye ekle butonuna tıklayarak hesabınıza bakiye yüklemelisiniz. Bakiye yükledikten sonra yeni sipariş sayfasına gelerek kitle hizmeti almak istediğiniz servisi seçmeli, link kısmına profil linkinizi girmeli ve istediğiniz tutarı seçerek “Siparişi Ver” butonuna tıklamalısınız. Siparişiniz servis açıklaması kısmında yazan süre içerisinde sonuçlanacaktır.

www.SMKalesi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir