Kapat
Reklam Alanı
Oyun Haberleri 4 0

Steam Fiyatı 19 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu

Webtekno takipçisi olun ya da olmayın, bir oyuncuysanız en sevdiğiniz haber tipi, fiyatsız hâle gelen oyunları öğrenebildiğiniz haberlerdir. Biz de bunun farkında olarak sizlerle aslında fiyatlı olup kısa müddetliğine fiyatsız dağıtılan oyunları paylaşıyoruz.

Bugünkü fiyatsız oyunumuz, Steam’de 19 TL’ye satın alabileceğiniz ‘Black Desert Online’ oyunu. Black Desert Online, Steam üzerinden fiyatsız hâle gelmedi lakin oyunun yapımcıları limitli sayıda kupon kodu dağıtıyor. Black Desert Mobile sitesine ulaştıktan sonra kodu almak için önünüze çıkan kısa formu doldurmanız ehil.

Black Desert Online'a fiyatsız olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler:

Black Desert Online, Türkçe lisan desteğiyle başka bir Türkiye sunucusu ile birlikte devletimizde hizmet veriyor. Münasebetiyle oyunu rahatlıkla oynayabilir ve kolaylıkla etraf edinebilirsiniz. Gelin oyunu nasıl fiyatsız bir formda alabileceğinizi anlatalım:

  • Yukarıda verdiğimiz ilişkiye ya da bu temasa tıklayarak Black Desert Mobile sitesine gidin.

  • Önünüze çıkan formda e-posta adresinizi ve veladet tarihinizi doldurun.
  • 'Pre-Register' seçeneğine basın.,
  • Yönlendirildiğiniz sahifede en açılır pencerenin en alt kısmından istediğiniz platformu (Xbox, PlayStation yahut PC) ve sunucuyu seçin.

  • 'Play' tuşuna basın ve önünüze çıkan kodu bir konuma kaydedin.
  • Kupon kodunu kullanmak için kendinize bir hesap oluşturun. Site içerisindeki ‘Kaydol’ seçeneğine tıklayın ve yeni bir hesap oluşturun. E-posta adresinize gelen doğrulama kontağına basarak hesabınızı doğrulayın.
  • Hesap muvaffakiyetle oluşturulduktan sonra kuponu edindiğiniz sahifeden ‘Redeem Coupon’ seçeneğine basın.

  • Önünüze gelen boşlukları kaydettiğiniz kupon kodunu yapıştırarak doldurun ve ‘Kullan’ seçeneğine tıklayın.
  • Artık oyunu oynayabilirsiniz. Oyunu sitede bulunan ‘Oyunu İndir’ irtibatına tıklayarak yahut bu irtibattan indirin ve hesabınıza giriş yaparak partiye kısmın.

Bu noktada bir hatırlatma yapmadan geçmeyelim; Black Desert Online kupon kodları sadece sonlu sayıda dağıtılıyor. Hasebiyle şayet kod almaya çalışırken bir cürümle karşılaşırsanız bilin ki kupon kodlarının hepsi dağıtılmış yani geç kalmışsınız. O yüzden oyunu oynamak istiyorsanız çabuk edin ve kodlar bitmeden kendinize bir tane kapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir