Teknoloji Haberleri

SteelSeries Apex 7 Ve Apex Pro İçin Satış Kampanyası Başladı

Mekanik klavyeler artık oyuncular kadar müellifler için de kıymetli bir tercih olmaya başladı. Bu noktadaki muhtaçlıkları fark eden SteelSeries, kullanıcının gereksinimlerine nazaran kişisel ayarlamalar yapabildiği bir klavye tasarladı. Apex Pro ve Apex Pro TKL modellerindeki OmniPoint ayarlanabilir çalışma anahtarı teknolojisi sayesinde, kullanıcılar istedikleri tuş hassasiyetini ayarlayabiliyor. Kusursuz çalışma yapmak isteyen kullanıcılar daha düşük hassasiyetle daha uzun bir çalışma anahtarı (3.6mm) tercih edilebilirken daha süratli çalışmalar ve reaksiyonlar için yüksek hassasiyet ile kısa bir çalışma anahtarı (0.4mm) tercih edilebiliyor.

Başkaca OLED akıllı ekranı sayesinde Apex Pro, CS:GO ve Dota 2 üzere oyunların yanı sıra, Discord üzere muhabere pratiklerindeki anlık bildirimleri kullanıcılara aktarıyor. Apex Pro ile birebir kaliteye sahip olan Apex 7’de ise OmniPoint teknolojisinin getirdiği ayarlanabilir anahtarlar tarafına standart olarak sunulan al, mavi ve kahverengi anahtarlar sunuluyor. Kullanıcılar, kendi alışkanlıklarına nazaran mütenasip olan anahtara sahip modeli seçerek Apex Pro ile sunulan OED akıllı ekran üzere özellikleri Apex 7’de de rahatlıkla kullanabiliyor.

Hem oyuncuların, hem de muharrirlerin muhtaçlığına nazaran tasarlanan son teknoloji mekanik klavyeler için Türkiye fiyatları merakla bekleniyor. Hepsiburada.com’da siparişe açılan ve satışlarına başlanan mekanik klavyelerden Apex 7’nin fiyatı 1.185 TL iken, Apex Pro’nun fiyatı için ise kullanıcıların biraz beklemesi gerekecek. Bu yeni teknoloji mekanik klavyelerin birinci kullanıcısı olmak isteyen ve fırsatlardan faydalanmak isteyenler, eserleri Hepsiburada.com üzerinden takip edebilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

HellorDTV

Merhaba, Ben HellorDTV. Genel'de yatırımsız kazanç ile ilgili makalaler paylaşıyorum. Ayrıcı Web Tasarım ve Mobil Uygulama geliştirme ile uğraşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün