Donanım

Telefona Klavye ve Fare Desteği Getiren İlginç Aparat

Mobil platformlardaki çok oyunculu oyunlarda yarışma, varsayım edilenden çok daha yüksek seviyelere çıkabiliyor. Birçok kişinin bildiği PUBG ve Call of Duty üzere oyunlarda zafere gitmek son radde güç ve herkes telefonda tam performansını ortaya koyamayabiliyor.

Bu noktada telefonunuza yerleştirebileceğiniz tetikler bir vade evvel çok yaygın bir halde kullanılıyordu gelgelelim bu aparatlar birçok artık oyuncu tarafından tercih edilmiyor. Piyasadaki bu açığı tespit eden aparat üreticileriyse yesyeni bir aparatı ortaya çıkarttı.

Akıllı telefonunuzu oyuncu bilgisayarına dönüştüren aparat

Çok oyunculu oyunlar telefonlara geleli çok ziyade bir devir olmadı. Bilhassa birincil ya da üçüncül kişi nişancı oyunlarında farenin eksikliği birçok oyuncu tarafından hissediliyor. Bu noktada ortaya çıkan aparatsa akıllı telefonunuza yalnıza fare değil birebir devranda klavye takmanıza da imkan sağlıyor.

Akıllı telefonunuzu tutması için bir adet standa sahip olan bu aparata klavyenizi ve farenizi bağlayarak PUBG ve Call of Duty üzere çok oyunculu nişancı oyunlarda liderlikten liderliğe koşma imkanınız bulunuyor. Tüm gereksiniminiz olansa aparatın tasarruf kılavuzundaki uygulamayı QR kod ya da pratik marketi aracılığıyla indirip oyuna devam etmek.

Gerekli süreçleri uyguladıktan sonra klavye ve farenizde gerekli haritalandırmaları (tuş atama işlemleri) yaparak telefonunuzu bir monitöre dönüştürebilirsiniz. Sair bir deyişle ekranınıza dokunmadan tüm süreçlerinizi klavye ve fare ile giderebilirsiniz. Pekala bunu yapmanın rastgele bir dezavantajı olur mu?

Birtakım oyunlar ‘hile’ konusunda titiz

Bilindiği üzere çok oyunculu oyunlarda önünüzde gerçek oyuncular bulunuyor. Bu sebeple oyun yapımcıları, herkesin adil bir biçimde yarışma ettiği konusunu son radde önemsiyor. Bu da sizin oyun içerisinde fare ve klavye kullandığınızın öğrenilmesi durumunda oyundan yasaklanmanız ya da farklı deyişle banlanmanız üzere bir şey kelam konusu olabilir.

Bu ve bunun üzere hususlara değindiğimiz, tüm bunların yanı sıra cihazın tüm özelliklerinden bahsettiğimiz medyamızı izlemek için sizleri videomuzla baş başa bırakıyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

HellorDTV

Merhaba, Ben HellorDTV. Genel'de yatırımsız kazanç ile ilgili makalaler paylaşıyorum. Ayrıcı Web Tasarım ve Mobil Uygulama geliştirme ile uğraşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün