Reklam Alanı
Mobil Uygulama 12 0

Twitter Android için yeni özellikler yolda!

Twitter’ın Android ve iOS pratiği her geçen gün geliştirilmeye devam ediyor. Bir mühlet evvel iOS için Twitter’a yeni bir özellik geldi. “Lights Out” ismi verilen özellik ile birlikte artık Twitter siyah mod ile kullanılabiliyor. Ama bu özellik, şimdilik sadece iOS cihazlarda konum alıyor. Twitter Android pratiğinde mahal almıyordu.

Twitter iOS pratiğinin akabinde artık de Twitter siyah mod özelliği Android’e geliyor. Bu sayede Android kullanıcıları Twitter’ı lacivert temanın yanı sıra siyah tema ile birlikte de kullanabilecek.

Twitter siyah mod yakın hengamda Android kullanıcılarına sunulacak

iOS için siyah mod özelliği kullanıcılara sunulmuştu lakin Android için Twitter, siyah mod özelliğine şimdi kavuşmamıştı. Twitter’ın tasarım sorumlusu Dantley Davis, attığı bir tweet ile birlikte büsbütün siyah modun Android kullanıcılarına sunulacağını açıkladı. Başkaca Davis, bu özelliğin Eylül ayında tasarrufa sunulabileceğini de belirtti.

Android Q işletim sistemi ile birlikte Android telefonlardaki siyah temalar daha çok artacak. Haliyle Twitter tatbikinin bu özellikten geri kalması, birden fazla kullanıcı için güzel bir detay olmayabilir. Lakin bu yeni özellik ile birlikte Twitter Android Q’ya daha yeterli ayak uydurabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir