Kapat
Reklam Alanı
Wordpress 31 0

WBots Nedir ?

3 Günlük Deneme Sürümü İçin Buraya Tıklayın

WBots’un Nedir ?

İster içeriklerinizi düzenleyip aktarım listesinde zamanlayın, isterseniz WordPress için özel olarak geliştirmiş olduğumuz panelimizden, botları programlayarak otomatik olarak içerikleri sitenize gönderin. Böylece siz tatilinizi yaparken WBots çalışmaya devam etsin.

Saatlerce içerik aramaktan sıkılmadınız mı? WBots Panelinizden istediğiniz kategoride bir bot seçip, hızlıca içeriği aramanın keyfini daha yaşamadınız mı? Yoksa sizde diğerleri gibi saatlerce içerik mi arıyorsunuz?

Duyarlı tasarımı sayesinde ister akıllı telefonunuzdan, ister tabletinizden, ister bilgisayarınızdan ulaşabileceğiniz WBots, kullanılabilirlik açısından rakipsiz bir konfor sağlamaktadır.

 

WBots’un Özellikleri

Bot Standardizasyonu

Wbots; Toplam 7 kategoride, Onlarca botta; Kişiselleştirme (Standardizasyon), Programlama gibi özel modüller ile birlikte değiştirici, spinner, özgünleştirici gibi opsiyonlarla beraber kompleks bir yapı sunmaktadır.

WBots, çeşitli periyotlarla var olan botların bakımını yapar ve talepler doğrultusunda yeni botları sistemine ekleyerek, sürekli güncel kalmaktadır.

Bot Standardizasyonu; istediğiniz botta, başlık, içerik, tags, özel alanlar ve kategoriler alanlarında düzenlemeler yapmanıza olanak sağlamaktadır. Sitenizin yapısına uygun bir şekilde standartınızı oluşturduktan sonra dilerseniz içerikler sekmesinden çeşitli aramalar yaparak, dilerseniz programlayarak otomatik işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Bu düzenlemerin yanı sıra içerik otomasyonu ile, öne çıkartılmış görsel ve içerik içerisindeki ana videoyu (iframe) özel olarak konumlandırabilirsiniz.

Botu Programlama

Botu Programlama; istediğiniz bota Bot Standardizasyonu adımındaki başlık, içerik, tags, özel alanlar ve kategoriler alanlarında düzenlemekerin yanı sıra, Özgünleştirici, Değiştirici, Spinner ayarlarını otomatik olarak başlık, içerik, tags ve özel alanlara uygulayacak şekilde yapılandırabilir, bunun yanında programın takibe başlayacağı başlangıç noktasını belirleyerek botu takibe alarak içerikleri otomatik olarak aktarım listenize gönderebilirsiniz.

Ayrıca; Filtreleme opsiyonu ile başlık ve(ya) içerik alanında istediğiniz / istemediğiniz kelimeleri filtreleyerek kelime odaklı bir içerik tarama gerçekleştirebilirsiniz.

Özgünleştirici

WBots Özgünleştirici; çeşitli algoritmalar ile kök – ek yapıları dikkate alınarak oluşturulmuş yer değiştirilebilir kelimeleri, başlık, içerik, tags ve özel alanlarınıza uygulayabilirsiniz.

Özgünleştirici sistemimiz, çeşitli periyotlarla geliştirilerek / zenginleştirilerek WBots kullanıcılarının daha proaktif bir şekilde içeriklerini düzenlemelerine yardımcı olmaktadır.

Değiştirici

WBots Değiştirici; Değiştir, Yer Değiştir ve Sil fonksiyonlarından oluşmaktadır, kendi alanında en gelişmiş ve rakipsiz konumdadır.

Değiştir Fonksiyonu ile istediğiniz bir kelimeyi farklı bir kelime ile değiştirebilirsiniz.

Yer Değiştir Fonksiyonu ile belirlediğiniz iki kelimeden birinin içerikte bulunması halinde diğeri ile yer değiştirmesini sağlayabilirsiniz.

Sil Fonksiyonu ile içerikte görüldüğünde silinmesini istediğiniz kelimenin silinmesini sağlayabilirsiniz.

Spinner

WBots Spinner; Spin, Grup Spin ve Grup Spin 2 fonksiyonlarından oluşmaktadır, kendi alanında en gelişmiş ve rakipsiz konumdadır.

Spin Fonksiyonu, standart spinleme işlemini yapmaktadır. Açıklamak gerekirse standart spinleme, virgül ile ayırdığınız kelimelerden herhangi birinin diğerlerinden biriyle yer değiştirmesidir.

Grup Spin Fonksiyonumuz, 2 grup kelimeden; 1. gruptaki herhangi bir kelimenin diğer gruptaki kelimelerden biriyle yer değiştirmesidir.

Grup Spin 2 Fonksiyonumuz, 2 grup kelimeden; gruplardaki herhangi bir kelimenin diğer gruptaki herhangi bir kelime ile değiştirilmesine olanak sağlar.

Kelimeler

WBots Kelime Analiz Sistemi; günlük olarak kelimeleri takip eder. Böylece kelimelerin trendlerini takip edebilir. WBots Kelime Analiz Sistemi, trend kelimeleri ve gündemi daha sağlıklı analiz etmenizi, böylece daha çok hit getirecek içerikleri üretmenizi sağlar.

Analiz Sistemlerimiz sizlere daha iyi analiz sağlamak için, algoritma olarak sürekli geliştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir