Yazılım

Windows 10’un 20H1 Güncellemesi Build 2004 Olacak

Microsoft, Windows Insider Önizleme Yapısı 1903'ü yavaş ve süratli döngülerdeki kullanıcılar için yayınladı. Bu yapı, kullanıcıları bir sonraki büyük Windows 10 özellik güncellemesine daha da yaklaştırıyor. Şirket, 2020 yılının Nisan ayında sunacağı Windows 10 özellik güncellemesinde de sona yaklaştı.

Yeni Windows 10 özellik güncellemesi tamamlanmaya yakın ve Microsoft, yeni yapı sürümünü aynı anda Süratli ve Yavaş döngülerde test etmeye hazırlanıyor. Ayrıca şirket içinden yetkililer, yaptıkları yeni açıklamada Windows 10 20H1 yapısının versiyon 2004 olarak tanımlanacağını belirttiler.

Aslında Microsoft, geçmişte yayınladığı özellik güncellemesi sürümleri için işaretleyici olarak “03”ü seçiyordu. Fakat yetkililer, Windows Server 2003’le karışıklığı önlemek için, 20H1'de 2003'ü değil 2004'ü kullanmayı tercih ettiklerini söylediler.

Şirketin yeni özellik güncellemesinin yanı sıra yeni yapılar sunmaya başlamak istediği de belirtildi. Bu yapıların, Süratli döngüdeki Insider kullanıcılara yakında Windows 10 20H2 olarak gelmesi olası.

20H1/2004 testine devam etmeyi tercih eden Süratli döngüdeki kullanıcılar, ayarlarını şimdiden Yavaş olarak değiştirmeliler. Böylece testte otomatik olarak bir sonraki özellik güncellemesine geçmek tarafına 20H1'de kalabilirler.

Etiketler
Daha Fazla Göster

HellorDTV

Merhaba, Ben HellorDTV. Genel'de yatırımsız kazanç ile ilgili makalaler paylaşıyorum. Ayrıcı Web Tasarım ve Mobil Uygulama geliştirme ile uğraşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün