Listeler

Yeni Oyunlar 2019 Temmuz 3. Hafta

Yeni Steam Oyunları

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam’de yayınlanır. Ve bunun yeterli bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması güçlükle olabilir. Potansiyel olarak heyecan verici oyunlar, Steam‘de yayınlanan her bir oyun sonrası dikkat edilmediği sürece kaybolup gidebilir.

Son haftalarda, dikkat çeken oyunları bulmak için Steam’de çıkan her oyun araştırıldı. Bu liste, Grand Theft Auto’ları yahut Steam’in Fallout 4’leri üzere oyunları içermez. Bunun tarafına, kaçırılması kolay olan oyunlara odaklanabilirsiniz. İşte en yeni Steam oyunları listesi.

1. Nightmare Reaper

Çıkış Tarihi: 17 Temmuz
Geliştirici: Blazing Bit Games

Nightmare Reaper, Wolfenstein 3D ve Blake Stone’dan Duke Nukem 3D’nin beğenisinden ödünç üzere görünen bir üsluba sahip, retro stili bir 1. şahıs nişancıdır. Erken Erişim oyunudur. Oyun kısım olarak yayınlanacak ve yekunda “80’in üzerinde” şuan mevcut olan 32 silaha sahip olacak. Ion Fury, Dusk, Amil Evil üzere nişancılar ile ilgiliyseniz, bu görünmeye kıymet.

2. Soulfire

Çıkış Tarihi: 16 Temmuz
Geliştirici: AyDream Co., Ltd.

Geçen hafta Erken Erişim’e girmiş olan Soulfire, bir “souls-lite” savaş sistemine sahip olan ve yandan kaydırmalı bir yakın dövüş battle royale oyunudur. Oyun, açık bir yerkürede 20 grup birbirine karşı zıdda getirir. Castlevania-benzeri 2D sandbox, 25 yakın dövüş silahı, beş menzilli ve beş büyülü olanlara sahiptir. Oyunun bir yıl boyunca Erken Erişimde kalması bekleniyor, stüdyo oyunu bitirecek ve birebir hengamda daha ziyade içerik ekleyecek.

3. Founders’ Fortune

Çıkış Tarihi: 20 Temmuz
Geliştirici: Oachkatzischwoaf Interactive

Founders’ Fortune, kolonilerinizin zihinsel refahına, inşaa ve savunmaya odaklanan bir “fantezi koloni simülatörü” dür. Onları sıfırdan kurup, donmuş kışlar boyunca sonlanmalarını ve ölmelerini engellemeye çalışırken bina, altyapı ve çiftlik inşa edeceksiniz.

4. Possession

Çıkış Tarihi: 18 Temmuz
Geliştirici: Weirdfellows

Değişik bir roguelike usulü. Possession‘da bir hayalet üzere oynuyorsunuz ve isminden da anlaşılacağı üzere, yeteneklerinizi miras almak için karşılaştığınız canavarlara sahip olacaksın. Hayalet olarak, cehennem varsayılan şeyden vazgeçip çıkmaya çalışacaksınız ve bu fakat düzinelerce düşmanın gücünü kullanarak yapılabilir.

5. Robo Instructus

Çıkış Tarihi: 16 Temmuz
Geliştirici: Big AB Games

Robo Instructus, yalın programlama komutları kullanarak bir robotu denetim eden oyunculara sahiptir. Oyunda giderek daha karmaşık bulmacalar çözüldüğü için daha ziyade komut kilidi açılarak daha “şık ve güçlü” tahliller ortaya çıkar. Birtakım Steam eleştirmenleri, sınırlı programlama kavramlarını ortaya koyma kabiliyetinden dolayı övüyorlar.

Daha Fazla Göster

HellorDTV

Merhaba, Ben HellorDTV. Genel'de yatırımsız kazanç ile ilgili makalaler paylaşıyorum. Ayrıcı Web Tasarım ve Mobil Uygulama geliştirme ile uğraşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün